Naše služby

Jste aktivní rodina, pár, kamarádi? Poznáváte rádi nová místa, rádi objevujete a učíte se nové věci? Přijeďte do Českého ráje a vydejte se na výlet se zkušeným průvodcem např. za geologickým tajemstvím Kozákova nebo skalními městy po stopách známých filmů a pohádek. Vyzkoušejte Nordic Walking, koloběžku nebo v zimě sněžnice. Připravíme pro Vás dovolenou na míru nebo si můžete vybrat některý z našich turistických balíčků. Nabízíme Vám kvalitu a osobní přístup.

Moje rodina žije na Kozákově již 30 let a já se na rozvoji cestovního ruchu v Českém ráji podílím již 20 let. Založila jsem a mnoho let řídila jedno s prvních turistických center v České republice, které sídlilo (a stále sídlí) v Turnově. Velkou měrou jsem se podílela na vzniku turistického regionu Český ráj a zajišťovala jsem jeho propagaci a vytváření turistické nabídky. Český ráj je mou velkou láskou a znám ho jako svoje boty. Ráda Vám pomůžu vytvořit program pro Vaši pohádkovou dovolenou a pokusím se splnit Vaše přání.

Na prázdniny jsme pro Vás připravili pravidelné výlety s průvodcem s možností zapůjčení Nordic Walking holí. Dále Vám na základě Vašich požadavků umíme připravit vycházky s průvodcem na různá témata.

Můžete se u nás na Kozákově ubytovat na Chalupě Na Paloučku. Můžete si zapůjčit různé sportovní vybavení nebo vyzkoušet něco z turistických balíčků. 

Těším se na Vás. Pavla Bičíková

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

Rychlý kontakt:

Pavla Bičíková

Lhota 34
Semily 513 01
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon:  +420 724 078 973