• Region Český ráj
  • Kozákov
  • Aktivní dovolená
  • Dovolená v Ráji

Dovolená v Ráji

Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránkách Chalupy Na Paloučku, která leží na magické hoře Kozákov uprostřed Českého ráje.

Na těchto stránkách najdete informace o možnostech ubytování na naší chalupě ve dvou samostatných apartmánech. Dále jsme zde pro Vás připravili tipy na výlety, aktuální informace o turistických cílech a službách, které můžete během Vaší dovolené v tomto pohádkovém regionu využít. Na každou turistickou sezonu pro Vás také chystáme spousty překvapení - hledání kozákovského pokladu, vycházky s průvodcem, možnost zapůjčení sportovního vybavení atd.

Chalupa Na Paloučku leží na Kozákově. V jejím okolí najdete řadu přírodních zajímavostí (skalní města, romantická údolí, kaňony, rybníky, místa dalekých rozhledů), nesčetně historických památek (honosné zámky, zbytky středověkých hradů, roubené chalupy, sakrální památky, technické památky, historická města a desítky muzeí). Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, ale i milovníci aktivní dovolené. V okolí se téměř po celý rok koná řada kulturních akcí. Chalupa leží uprostřed přírody, mimo silnici i vesnici. Naleznete tu klid a relaxaci. Přijeďte k nám a prožijte DOVOLENOU V RÁJI.

Žijeme na Kozákově již 30 let. Český ráj je naší velkou láskou. Již přes 25 let profesně spolupracujeme na zajišťování propagace Českého ráje a dlouhodobě spoluvytváříme turistickou nabídku Českého ráje. Známe Český ráj jak svoje boty a rádi Vám pomůžeme vytvořit program pro Vaši pohádkovou dovolenou. Doporučíme Vám nejkrásnější místa v regionu, která byste asi sami těžko objevili. Sestavíme Vám výlety podle Vašich představ. Neváhejte proto a obraťte se na nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Pavla a Pavel Bičíkovi

 

Doporučujeme

 

Další informace o turistickém regionu Český ráj najdete na www.cesky-raj.info

Jedete na dovolenou s dětmi, pak se podívejte na www.ceskyrajdetem.cz

Chcete se seznámit s řemeslnou tradicí regionu, ochutnat regionální produkty.
Navštivte www.regionalniprodukt.cz

Facebook

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net

Rychlý kontakt:

Pavla Bičíková

Lhota 34
Semily 513 01
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon:  +420 724 078 973